Get Adobe Flash player

Desygnacje na sezon halowy 2017

Z uwagi na zmiany kalendarza PZT w trakcie sezonu, prosimy o bieżące weryfikowanie dokładnej daty turnieju.

Data ostatniej aktualizacji desygnacji znajduje się na dole strony!

Lp. Kategoria Nazwa turnieju Data rozpoczęcia Data zakończenia Klub Dyrektor turnieju Sędzia naczelny Sędzia główny
1. kobiety OTK 2016.11.05 2016.11.07 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
2. kobiety OTK 16 2016.11.11 2016.11.13 ChTT Chorzów Roman Wędrocha Iwona Lisiecka desygnuje WKS
3. kobiety ITF 25 Hart Open 2016.11.13 2016.11.20 Zawada Tennis Center Iwona Kucharska Tomasz Bara (BB), Ariel Lisowski (WB), Janusz Sewastianow (WB), Joanna Grzegorczyk, Grzegorz Grelak
4. kobiety OTK 2016.11.19 2016.11.21 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Jakub Górniak desygnuje WKS
5. kobiety OTK 16 2016.11.26 2016.11.29 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
6. kobiety OTK 2016.12.08 2016.12.09 Zielona Góra Tomasz Pazik desygnuje WKS
7. kobiety OTK 2016.12.20 2016.12.20 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
8. kobiety OTK 16 2016.12.28 2016.12.30 UKT AT Pol-Sart Lublin Mikołaj Cięszczyk Klaudia Piątek desygnuje WKS
9. kobiety OTK 16 2017.01.03 2017.01.05 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
10. kobiety HMP U23 2017.01.23 2017.01.29 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Józef Poteralski Dawid Klawikowski, Wojciech Sobieraj, Adrianna Śliwińska, +1 WKS
11. kobiety OTK 16 2017.02.11 2017.02.13 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
12. kobiety HMP 2017.02.20 2017.02.26 do ustalenia do ustalenia do ustalenia do ustalenia
13. kobiety HDMP 2017.03.01 2017.03.03 do ustalenia do ustalenia do ustalenia do ustalenia
14. kobiety OTK 16 2017.03.04 2017.03.06 UKS Zielona Góra Mirosław Skrzypczyński Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
15. kobiety OTK 16 2017.03.17 2017.03.19 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
16. mężczyźni OTK 2016.11.05 2016.11.07 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
17. mężczyźni OTK 16 2016.11.18 2016.11.20 UKT AT Pol-Sart Lublin Mikołaj Cięszczyk Rafał Kowalski desygnuje WKS
18. mężczyźni OTK 16 2016.11.26 2016.11.29 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
19. mężczyźni OTK 2016.12.08 2016.12.09 Zielona Góra Tomasz Pazik desygnuje WKS
20. mężczyźni OTK 2016.12.20 2016.12.20 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
21. mężczyźni OTK 16 2016.12.28 2016.12.30 Centrum Bydgoszcz Ryszard Robaszkiewicz Tomasz Pazik desygnuje WKS
22. mężczyźni OTK 16 2017.01.03 2017.01.05 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
23. mężczyźni HMP U23 2017.01.23 2017.01.29 KS Mostostal Zabrze Ignacy Urbański Iwona Lisiecka Krzysztof Malczyk, Joanna Grzegorczyk, Grzegorz Grelak, Jakub Apczyński, Rafał Mrozowicz
24. mężczyźni OTK 16 2017.02.11 2017.02.13 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
25. mężczyźni HMP 2017.02.20 2017.02.26 do ustalenia do ustalenia do ustalenia do ustalenia
26. mężczyźni ATP Challenger 2017.02.25 2017.03.05 Wrocław Paweł Jaroch Chief: Anna Wagner
27. mężczyźni HDMP 2017.03.01 2017.03.03 do ustalenia do ustalenia do ustalenia do ustalenia
28. mężczyźni OTK 16 2017.03.04 2017.03.06 UKS Zielona Góra Mirosław Skrzypczyński Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
29. mężczyźni OTK 16 2017.03.17 2017.03.19 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
30. juniorzy OTK 2016.11.11 2016.11.15 KS Warta (Puszczykowo) Jacek Gąsiorek Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
31. juniorzy OTK 2016.11.18 2016.11.22 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
32. juniorzy OTK 2016.12.02 2016.12.06 STK Sopot Patrycja Mierzwińska desygnuje WKS
33. juniorzy OTK 2016.12.09 2016.12.13 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
34. juniorzy HDMP 2016.12.16 2016.12.18 Centrum Bydgoszcz Ryszard Robaszkiewicz Patrycja Mierzwińska desygnuje WKS
35. juniorzy HMP 2017.01.09 2017.01.15 MOSiR Toruń Renata Sokołowska Krzysztof Malczyk Grzegorz Grelak, Konrad Kosiński, Przemysław Krawczyk, Rafał Mrozowicz
36. juniorzy OTK 2017.01.27 2017.01.31 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
37. juniorzy OTK 2017.02.03 2017.02.07 BKT Advantage Bielsko-Biała Piotr Szczypka Iwona Lisiecka desygnuje WKS
38. juniorzy ITF 4 2017.02.12 2017.02.19 Szczecińskie Centrum Tenisowe Janusz Korzeniewicz Patrycja Mierzwińska Grzegorz Grelak, Konrad Kosiński, Wojciech Sobieraj, Julia Cichosz (WKS)
39. juniorzy OTK 2017.03.03 2017.03.07 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
40. juniorzy OTK 2017.03.10 2017.03.14 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
20. kadeci OTK 2016.11.18 2016.11.22 Fundacja Tenis Częstochowa Dariusz Chmielewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
21. kadeci OTK 2016.11.25 2016.11.29 AZS Poznań Anna Kurek desygnuje WKS
22. kadeci OTK 2016.12.02 2016.12.06 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Jakub Górniak desygnuje WKS
23. kadeci OTK 2016.12.09 2016.12.13 GKS Górnik Łęczna Stanisław Adam Stańczyk Janusz Sewastianow desygnuje WKS
24. kadeci HDMP 2016.12.16 2016.12.18 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
25. kadetki HDMP 2016.12.16 2016.12.18 BKT Advantage Bielsko-Biała Piotr Szczypka Anna Kurek desygnuje WKS
26. kadeci OTK 2016.12.27 2016.12.31 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
27. kadeci HMP 2017.01.02 2017.01.08 PKT Pabianice Mirosław Grabda Patrycja Mierzwińska Katarzyna Gergont, Wojciech Sobieraj, Wojciech Mazerant (WKS), od 04.01 Joanna Grzegorczyk
28. kadeci OTK SS 2017.01.13 2017.01.17 MKT Stalowa Wola Włodzimierz Pikulski Janusz Sewastianow desygnuje WKS
29. kadeci OTK SS 2017.02.17 2017.02.21 Warszawa Janusz Sewastianow desygnuje WKS
30. młodzicy OTK 2016.11.04 2016.11.08 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
31. młodzicy OTK dz 2016.11.11 2016.11.15 UKS Chemik Puławy Marek Krawczyk Rafał Mrozowicz desygnuje WKS
32. młodzicy OTK ch 2016.11.11 2016.11.15 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Marcin Baruchowski desygnuje WKS
33. młodzicy OTK dz 2016.11.18 2016.11.22 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Patrycja Mierzwińska desygnuje WKS
34. młodzicy OTK ch 2016.11.18 2016.11.22 UKS Chemik Puławy Marek Krawczyk Rafał Mrozowicz desygnuje WKS
35. młodzicy OTK 2016.11.25 2016.11.29 GKS Górnik Łęczna Stanisław Adam Stańczyk Janusz Sewastianow desygnuje WKS
36. młodzicy OTK 2016.12.02 2016.12.06 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
37. młodzicy HDMP 2016.12.09 2016.12.11 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
38. młodzicy Supermasters 2016.12.17 2016.12.19 KS Start-Wisła Toruń Renata Sokołowska Krzysztof Malczyk Grzegorz Grelak, Konrad Kosiński, Adrianna Śliwińska, Katarzyna Gergont, od 18.12: Rafał Mrozowicz, Przemysław Krawczyk
39. młodzicy OTK 16 ch 2016.12.28 2016.12.30 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
40. młodzicy OTK dz 2016.12.27 2016.12.31 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Rafał Kowalski desygnuje WKS
41. młodzicy HMP 2017.01.09 2017.01.15 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Tomasz Pazik Mikołaj Stolarski, Wojciech Danielewicz, Łukasz Kalinowski (WKS), Mikołaj Przygodzki (WKS)
42. młodzicy OTK 2017.01.20 2017.01.24 BKT Advantage Bielsko-Biała Piotr Szczypka Janusz Sewastianow desygnuje WKS
43. młodzicy OTK 2017.01.27 2017.01.31 UKS Zielona Góra Mirosław Skrzypczyński Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
44. młodzicy OTK 2017.02.03 2017.02.07 MKT Stalowa Wola Włodzimierz Pikulski Rafał Kowalski desygnuje WKS
45. młodzicy OTK dz 2017.02.10 2017.02.14 AZS Poznań Arkadiusz Kret do ustalenia desygnuje WKS
46. młodzicy OTK 16 ch 2017.02.11 2017.02.13 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
47. młodzicy OTK 2017.02.17 2017.02.21 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Anna Kurek desygnuje WKS
48. młodzicy OTK ch 2017.02.24 2017.02.28 AZS Poznań Arkadiusz Kret Dorota Milczarek desygnuje WKS
49. młodzicy OTK 16 dz 2017.02.25 2017.02.27 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
50. młodzicy OTK ch 2017.03.03 2017.03.07 SKF KT Szczawno Zdrój Robert Kosiński Janusz Sewastianow desygnuje WKS
51. młodzicy OTK dz 2017.03.03 2017.03.07 GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba do ustalenia desygnuje WKS
52. młodzicy OTK dz 2017.03.10 2017.03.14 AZS Poznań Arkadiusz Kret Anna Kurek desygnuje WKS
53. młodzicy OTK 16 ch 2017.03.11 2017.03.13 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
54. młodzicy OTK 2017.03.17 2017.03.21 KS Mostostal Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
55. skrzaty OTK 2016.10.21 2016.10.25 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
56. skrzaty OTK 2016.11.04 2016.11.08 FairPlayce Poznań Jacek Gąsiorek Jakub Górniak desygnuje WKS
57. skrzaty OTK 2016.11.11 2016.11.15 KS Mostostal Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
58. skrzaty OTK ch 2016.12.02 2016.12.06 KT Arka Gdynia Krzysztof Kacprzyk Ryszard Fleszar desygnuje WKS
59. skrzaty OTK dz 2016.12.02 2016.12.06 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Marcin Baruchowski desygnuje WKS
60. skrzaty HDMP 2016.12.09 2016.12.11 KS Mostostal Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
61. skrzaty Supermasters 2016.12.17 2016.12.19 KS Start-Wisła Toruń Renata Sokołowska Krzysztof Malczyk Grzegorz Grelak, Konrad Kosiński, Adrianna Śliwińska, Katarzyna Gergont, od 18.12: Rafał Mrozowicz, Przemysław Krawczyk
62. skrzaty OTK 2016.12.27 2016.12.31 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Anna Kurek desygnuje WKS
63. skrzaty HMP 2017.01.02 2017.01.08 Fundacja Tenis Częstochowa (Lubliniec) Benedykt Kazakin Józef Poteralski Grzegorz Grelak, Jakub Apczyński,Przemysław Krawczyk, Adrianna Śliwińska
64. skrzaty OTK ch 2017.01.13 2017.01.17 AZS Poznań Arkadiusz Kret Dorota Milczarek desygnuje WKS
65. skrzaty OTK dz 2017.01.13 2017.01.17 GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba do ustalenia desygnuje WKS
66. skrzaty OTK 2017.01.20 2017.01.24 FairPlayce Poznań Jacek Gąsiorek do ustalenia desygnuje WKS
67. skrzaty OTK dz 2017.01.27 2017.01.31 AZS Poznań Arkadiusz Kret Anna Kurek desygnuje WKS
68. skrzaty OTK ch 2017.01.27 2017.01.31 GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba do ustalenia desygnuje WKS
69. skrzaty OTK 2017.02.03 2017.02.07 ZTT KT Return Zamość Ryszard Krawiec Marcin Cytawa desygnuje WKS
70. skrzaty OTK 2017.02.10 2017.02.14 ZTT Złotoryja Tomasz Wojtczak Janusz Sewastianow desygnuje WKS
71. skrzaty OTK 2017.02.17 2017.02.21 CS Morskie Oko Wrocław do ustalenia desygnuje WKS
72. skrzaty OTK 2017.02.24 2017.02.28 BKT Advantage Bielsko-Biała Piotr Szczypka Iwona Lisiecka desygnuje WKS
73. skrzaty OTK 2017.03.03 2017.03.07 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
74. skrzaty OTK 2017.03.10 2017.03.14 AT Angelique Kerber Puszczykowo Henryk Gawlak Patrycja Mierzwińska desygnuje WKS
46. seniorzy ITF 5 2016.11.07 2016.11.11 Sportoteka Puszczykowo Michał Filipiak Patrycja Mierzwińska Jakub Apczyński, Przemysław Krawczyk, +1 WKS
47. tenis na wózkach HMP 2016.11.11 2016.11.14 ZST Tennis Wheelchair Zielona Góra Rafał Helbik Małgorzata Plichcińska Konrad Kosiński, Wojciech Sobieraj
48. tenis na wózkach HDMP 2016.11.14 2016.11.16 ZST Tennis Wheelchair Zielona Góra Rafał Helbik Małgorzata Plichcińska Konrad Kosiński, Tomasz Pazik

Poprawiony (wtorek, 13 grudnia 2016 23:47)