Get Adobe Flash player

Informacja dla Sędziów Naczelnych prowadzących turnieje ogólnopolskie

Drodzy Sędziowie, niniejszym informujemy, że wszystkie turnieje ogólnopolskie (OTK i MP) od sezonu letniego 2016 rozgywane będą wg zmienionych Regulaminów Turniejowych PZT. Istotna część zmian dotyczy prowadzenia turniejów przez Sędziów Naczelnych. Poniżej zamieszczamy streszczenie najważniejszych zmian oraz pełny tekst Regulaminów Turniejowych PZT 2016. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią obu dokumentów. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres Kolegium: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Regulaminy Turniejowe PZT 2016

Informacja dla Sędziów Naczelnych

 

Walne Zgromadzenie Wielkopolskiej WKS

Niniejszym informujemy o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komisji Sędziów na dzień 11 maja 2016 r. godz. 18:00.  Szczegóły zebrania znajdują się w komunikacie.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego PZT – Łódź

Informujemy, że w dniach 13-15 maja 2016 r. w Łodzi odbędzie się szkolenie podstawowe na Sędziego Regionalnego PZT. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Kryteria uczestnictwa oraz sposób zgłoszeń znajdują się w komunikacie.

Termin zgłoszeń mija 1 maja 2016 r.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego PZT – Sopot

Informujemy, że w dniach 6-8 maja 2016 r. w Sopocie odbędzie się szkolenie podstawowe na Sędziego Regionalnego PZT. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Kryteria uczestnictwa oraz sposób zgłoszeń znajdują się w komunikacie.
Termin zgłoszeń mija 23 kwietnia 2016 r.
 

Selekcja Fed Cup POL TPE - Inowrocław

Zamieszczamy wyniki selekcji sędziów liniowych na spotkanie Pucharu Federacji Polska - Tajwan, które odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w Inowrocławiu.

 

Formularz desygnacji lato 2016

Niniejszym publikujemy formularz desygnacji  na turnieje w sezonie letnim 2016. Formularz zawiera turnieje zgłoszone do kalnedarza PZT na dzień 11.03.2016 r. Możliwe są zmiany  terminów rozgrywania niektórych zawodów. Prosimy o śledzenie zmian w kalendarzu.

Formularz należy odesłać do 25 marca (turnieje rozpoczynające się miesiącach kwiecień-maj) lub do 6 kwietnia (turnieje rozspoczynające się w miesiącach czerwiec-wrzesień).

Jednocześnie informujemy, żeSędziowie Związkowi, którzy w roku 2016 chcą pracować na turniejach zawodowych ITF (ITF Men's & ITF Women's) zobowiązani są do zarejestrowania w Portalu ITF, a następnie do wniesienia za pośrednictwem Portalu ITF opłaty w wysokości 25 USD. Niespełnienie tego warunku skutkować będzie nieuwzględnieniem sędziego w desygnacjach na turnieje zawodowe.

Aby uzyskać dostęp do Portalu ITF każdy Sędzia Związkowy musi zostać indywidualnie zarejestrowany przez Prezydium KS. W tym celu wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres Kolegium: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Ankieta Fed Cup POL-TPE - Inowrocław

Zamieszczamy ankietę dla sędziów liniowych na spotkanie Pucharu Federacji Polska - Tajwan, które odbędzie się w Inowrocławiu w dniach 16-17 kwietnia 2016 r. Termin odsyłania ankiet mija 26 marca 2016 r.

 

ATP Challenger Liberec 2016

Informujemy, że w ramach współpracy Prezydium KS z Czechami istnieje możliwość pracy na turnieju ATP Challenger w Libercu. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się poprzez LINK.

Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2016 r.

Warunkiem koniecznym udzielenia rekomendacji przez Prezydium KS jest opłacenie licencji na rok 2016.

 
KONTAKT

Kolegium Sędziów PZT
Stadion Narodowy
Al. Księcia Józefa
Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
fax. 22 122 12 11
E-MAIL

BGŻ BNP Paribas

87 1600 1374 0003 0057 6053 3151

LOGOWANIE