Get Adobe Flash player

Formularz desygnacji lato 2016

Niniejszym publikujemy formularz desygnacji  na turnieje w sezonie letnim 2016. Formularz zawiera turnieje zgłoszone do kalnedarza PZT na dzień 11.03.2016 r. Możliwe są zmiany  terminów rozgrywania niektórych zawodów. Prosimy o śledzenie zmian w kalendarzu.

Formularz należy odesłać do 25 marca (turnieje rozpoczynające się miesiącach kwiecień-maj) lub do 6 kwietnia (turnieje rozspoczynające się w miesiącach czerwiec-wrzesień).

Jednocześnie informujemy, żeSędziowie Związkowi, którzy w roku 2016 chcą pracować na turniejach zawodowych ITF (ITF Men's & ITF Women's) zobowiązani są do zarejestrowania w Portalu ITF, a następnie do wniesienia za pośrednictwem Portalu ITF opłaty w wysokości 25 USD. Niespełnienie tego warunku skutkować będzie nieuwzględnieniem sędziego w desygnacjach na turnieje zawodowe.

Aby uzyskać dostęp do Portalu ITF każdy Sędzia Związkowy musi zostać indywidualnie zarejestrowany przez Prezydium KS. W tym celu wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres Kolegium: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Ankieta Fed Cup POL-TPE - Inowrocław

Zamieszczamy ankietę dla sędziów liniowych na spotkanie Pucharu Federacji Polska - Tajwan, które odbędzie się w Inowrocławiu w dniach 16-17 kwietnia 2016 r. Termin odsyłania ankiet mija 26 marca 2016 r.

 

ATP Challenger Liberec 2016

Informujemy, że w ramach współpracy Prezydium KS z Czechami istnieje możliwość pracy na turnieju ATP Challenger w Libercu. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się poprzez LINK.

Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2016 r.

Warunkiem koniecznym udzielenia rekomendacji przez Prezydium KS jest opłacenie licencji na rok 2016.

 

Grupy promocyjne - sezon letni 2016

Decyzją Prezydium z dnia 10.03.2016 r. ustalono następujący skład grup promocyjnych przed sezonem letnim 2016 r.

sędziowie główni:

Jakub Apczyński (dolnośląskie)                                                      

Katarzyna Gergont (opolskie)                                                            

Konrad Kosiński (zachodniopomorskie)                                   

Przemysław Krawczyk (wielkopolskie)                                        

Rafał Mrozowicz (małopolskie)

Wojciech Sobieraj (łódzkie)

Mikołaj Stolarski (pomorskie)

Adrianna Śliwińska (dolnośląskie)

Mateusz Wojciechowski (wielkopolskie)

sędziowie naczelni:

Karolina Jackowska (lubelskie)

Konrad Kosiński (zachodniopomorskie)

Rafał Kowalski (mazowieckie)

Dorota Milczarek (mazowieckie)

Rafał Mrozowicz (małopolskie)

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Jednocześnie przypominamy, że sędziowie z grupy promocyjnej mogą zgłaszać się na turnieje na formularzu dla sędziów związkowych. Kolejna weryfikacja grup promocyjnych odbędzie się przed sezonem halowym 2017 r.

 

Walne Zgromadzenie Kolegium Sędziów PZT

Drodzy Sędziowie, niniejszym przedstawiamy proponowany porządek obrad oraz miejsce Walnego Zgromadzenie Kolegium Sędziów PZT, które zostało zwołane na dzień 20 marca 2016 r. w Warszawie. Obrady rozpoczną się o godz. 12:00 (pierwszy termin), w przypadku braku kworum posiedzenie rozpocznie się o godz. 12:15.

Stosownie do §18 ust. 1 Regulaminu Kolegium Sędziów PZT w Walnym Zgromadzeniu KS PZT z głosem stanowiącym biorą udział Sędziowie Związkowi PZT.

W celu usprawnienia organizacji uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjazdu do dnia 13 marca 2016 r. drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Poszukiwani sędziowie

Poszukujemy  chętnych osób do pracy na wyszczególnionych turniejach:

w charakterze sędziego naczelnego i głównego:

 1. 11.03 - 13.03.2016  -  HDMP  - kobiety i mężczyźni - Bydgoszcz

Chętne osoby prosimy o  kontakt z Prezydium KS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Grupy promocyjne - sezon letni 2016

Drodzy Sędziowie Regionalni,w dziale Dokumenty/Formularze desygnacji zamieszczamy formularz zgłoszeniowy dla sędziów chcących należeć do grupy promocyjnej. W formularzu znajdują się również podstawowe informacje o zasadach funkcjonowania grup promocyjnych. Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać do odpowiednich Wojewódzkich Komisji Sędziów oraz na adres Kolegium Sędziów w terminie do 6 marca br.

 

Selekcja WTA Katowice 2016

Zamieszczamy wyniki selekcji sędziów liniowych na turniej WTA  Katowice Open 2016.

Poprawiony (wtorek, 08 marca 2016 10:11)

 
KONTAKT

Kolegium Sędziów PZT
Stadion Narodowy
Al. Księcia Józefa
Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
fax. 22 122 12 11
E-MAIL

BGŻ BNP Paribas

87 1600 1374 0003 0057 6053 3151

LOGOWANIE